Łazienki w pokojach hotelowych

Jakie powinno być wyposażenie łazienki w pokoju hotelowym, aby spełniała ona wysokie standardy jakości, a jednocześnie była praktyczna i nie obciążała nadmiernie hotelowego budżetu?

  • Suszarka do włosów – to jedno z ważniejszych akcesoriów, którego nie może zabraknąć w żadnej hotelowej łazience. Elektryczne suszarki do włosów mają najczęściej postać stacjonarną i są mocowane bezpośrednio do ściany.
  • Suszarka do rąk – może, ale nie musi być w hotelowej łazience. Jeśli jednak decydujemy się na to, by się w niej pojawiła, nie powinna być zamiennikiem ręcznika, ale jego uzupełnieniem.
  • Wieszaki  – w łazience konieczne są wieszaki, występujące co najmniej w kilku różnych modelach. Wieszaki na ręczniki do rąk, wieszaki na ręczniki kąpielowe oraz wieszaki na szlafrok, kiedy wybieramy się pod prysznic.
  • Ogrzewanie podłogowe – zdajemy sobie sprawę, że ogrzewanie podłogowe nie jest możliwe do wykonania w każdej łazience, warto jednak podejmować próby jego instalacji. Nie tylko podnosi komfort korzystania z niej, ale również poprawia bezpieczeństwo ich użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *