Malowanie ścian w łazience

Moda się dzisiaj zmienia i nie wszyscy chcą mieć w łazience jedynie płytki. Nie zawsze pasuje takie rozwiązanie, a poza tym często jest problematyczne. Trzeba będzie wydać bardzo dużo pieniędzy na to żeby nowe płytki się znalazły na naszych ścianach, dlatego może lepszym rozwiązaniem będzie postawić na malowanie ścian?

Problemy z malowaniem ścian

Jeśli chodzi o taki podstawowy problem, bo będzie estetyka. W wielu domach i mieszkaniach ściany są bardzo krzywe, dlatego trzeba będzie zacząć od wyrównania ścian. Można skorzystać z gładzi, którą ktoś nam na ścianach połozy albo można skorzystać ze specjalnych płyt kartonowo -gipsowych. Pierwsze rozwiązanie nie jest wcale tanie, dlatego znowu będziemy się zastanawiać nad tym czy nie lepiej byłoby wybrać płytki. Drugie rozwiązanie oznacza mnóstwo pracy, ale co gorsza zmniejszenie powierzchni łazienki. Mając małą łazienkę nie chcemy przecież jej zmniejszać, bo wtedy nic się chce się tam zmieścić. Dla osób, które mają proste ściany farba jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem, które przyniesie bardzo ciekawe efekty. Reszta osób musi sobie bardzo dokładnie przemyśleć to, co wybrać żeby nie wdać się w niepotrzebne koszty, a na końcu okaże się, że trzeba i tam położyć na to płytki. Malowane ścinany mają taką zaletę, że kiedy nam się kolor znudzi to można go szybko zmienić. Warto kupić drogie, ale plamoodporne i zmywalne farby, bo wtedy będziemy mogli w łazience utrzymać o wiele łatwej czystość, a na tym na pewno nam również bardzo zależy.

3 thoughts on “Malowanie ścian w łazience”

  1. Razem z mężem przekonaliśmy się, że lepiej nawet taką prostą wydawaćby się mogło pracę jak malowanie ścian to zlecamy fachowcą, a nawet jakby coś się stało to dostajemy gwarancję

  2. Pomalowałam ściany w łazience i dobrze to wygląda. Zastosowała bardzo dobrej klasy farby i miałam to szczęście, że ściany w mojej łazience były proste. Dla mnie efekt jest super, ale każdy ma inny gust.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *