Samoczyszcząca toaleta publiczna

Przełomem w dziedzinie toalet publicznych, stała się samoczyszcząca, automatyczna toaleta. Obejrzeć ją można z zewnątrz na zdjęciu załączonym do tego artykułu. Wolno stojąca budowa toalety, pozwala ją zlokalizować w dowolnym miejscu, do którego zostanie wykonane przyłącze kanalizacyjne, wodociągowe i elektryczne. Toaleta ma kształt prostopadłościanu. Z zewnątrz jest obłożona płytami marmurowymi lub granitowymi, nadającymi jej eleganckiego wyglądu.

Jednak to co w niej najważniejsze, znajduję się wewnątrz. Zaawansowana, nowoczesna infrastruktura, w której znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. Wszystkie z nich powstały z myślą o zapewnieniu maksymalnej higieny. Aby móc skorzystać z toalety, należy uiścić opłatę, poprzez wrzucenie monety do automaty. Jednorazowa wpłata pozwala na 15 korzystania z toalety.

Wewnątrz znajdziemy umywalkę, sedes, a także wszelkie niezbędne udogodnienia, pomyślane o osobach niepełnosprawnych. Jedna z ważniejszych cech toalety, to jej bezobsługowość. Po każdym skorzystaniu, toaleta samoczynnie się czyści, przy pomocy specjalnych dysz myjących podłogi i ściany strumieniem wody z dodatkiem detergentu, pod dużym ciśnieniem. Również ruchomy sedes ma możliwość schowania się do specjalnej komory, w której zostaje poddany dokładnej dezynfekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *