Toaleta jako miejsce na reklamę

Publiczne toalety, a także toalety w budynkach komercyjnych są doskonały miejscem do umieszczania różnego rodzaju reklam. Plakaty, ulotki, czy nawet podświetlane reklamy wykonane w przeźroczystych taflach akrylu. Każda z tych rzeczy może stać się ciekawym elementem dekoracyjnym toalety, przynosząc ich właścicielom dodatkowe zyski. Jeśli chcesz, aby takie reklamy pojawiły się również w twojej toalecie, powinieneś zadbać o kilka rzeczy.

Miejsce na reklamę – właściwym miejscem na umieszczenie takich reklam jest ściana, na wysokości wzroku. Kabiny wc, ściana nad pisuarami, miejsce przy ręcznikach i suszarkach – w tych punktach dobrze jest instalować uchwyty na reklamy, do których będziemy wkładać wydruki reklamowe.

Montaż reklam – reklamy do toalet przybierają najczęściej postać plakatów wielkości formatu A4 i A5. Aby zapewnić im szybki montaż,  a jednocześnie ochronę przed wilgocią, wykorzystuje się specjalne ramy, z odginanymi bokami. Sam wydruk jest zabezpieczony warstwą przeźroczystego tworzywa. W łazienkach nie należy natomiast używać szybek przykrywających wydruki, z uwagi na możliwość ich dewastacji i skaleczenia się kawałkami szkła.

Wybór reklamy – łazienka to specyficzne miejsce, nie nadające się do reklamy każdego produktu lub usługi. Zwykle odpowiednim produktem do promocji będą wydarzenia kulturowe, imprezy taneczne, ale również reklamy wybranych rodzajów odzieży, np. jeansów. Innym chętnie wybieranym produktem do reklamowania w toaletach są siłownie oraz napoje energetyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *