Udogodnienia w łazience

Projektując łazienkę do swojej firmy lub sklepu, mamy do dyspozycji coraz większa liczbę udogodnień. Warto z nich korzystać, gdyż nie tylko poprawia się komfort osób, korzystających z takiej łazienki, ale korzystnie wpływa to na wizerunek firmy… a także może przynosić wyraźne korzyści ekonomiczne. Przedstawiamy kilka polecanych rozwiązań.

Automatyczny podajnik ręczników – jeśli do tej pory miałeś klasyczny dozownik na ręczniki papierowe, na pewno zmagałeś się z ich częstym brakiem. Niestety nie jest to rozwiązanie praktyczne, gdyż nie każdy potrafi rozsądnie korzystać z papierowych ręczników. Automatyczny podajnik będzie wydawał po jednym listku ręcznika. Uruchomienie go następuje poprzez fotokomórkę, która wykrywa dłonie zbliżające się do podajnika

Automatyczny włącznik światła – światło uruchamiane fotokomórką to nie tylko wygoda, ale i oszczędność. Oświetlenie górne nie musi się świecić wtedy, jeśli nie ma nikogo w łazience, zainstalowanie w łazience czujki, która będzie sterowała pracą oświetlenia to doskonały sposób na oszczędność oraz zwiększenie poziomu higieny.

Suszarka elektryczna do rąk – jeśli nie jesteś fanem papierowych ręczników, alternatywą jest suszarka do rąk. W ostatecznym rozrachunku, jej zakup może być dla ciebie zdecydowanie tańszy niż kupowanie w dużych ilościach ręczników i ich magazynowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *